امروزه جستجو در بین ملک های گوناگون در راستای یافتن بهترین گزینه، وقت و هزینه بالایی را می طلبد. آمد و شدهای مکرر جهت بازدید از گزینه های گوناگون، نیاز پیگیری و مطالعه آگهی های گوناگون در رسانه های چاپی و الکترونیکی موجود و همچنین لزوم برقراری یا پاسخگویی به تعداد بالایی از تماس های تلفنی، جزیی از مشکلات موجود برای هر دو سوی ماجرا می باشد که منجر به اتلاف میزان قابل توجهی از وقت و سرمایه طرفین می گردد. از طرف دیگر، ویژگی های امروز زندگی شهرنشینی اهمیت کاهش رفت و آمد در هنگام خرید و فروش ملک را افزایش داده است. هزینه بالای مسکن و شرایط اقتصادی نیز دسترسی ساده به تمام گزینه های موجود را به یک نیاز مهم برای شهروندان به جهت امکان انتخاب بهترین و مناسب ترین ملک تبدیل کرده است.

جهت پاسخگویی به این نیاز، بر آن شدیم تا با تکیه بر تجارب چندین ساله مشاورین خبره حوزه املاک و مستغلات و همچنین کارشناسان مجرب صنعت ساختمان در شهرستان بندرانزلی، گروه تخصصی املاک بهراد را ایجاد نماییم. چشم انداز املاک بهراد بندرانزلی فراهم کردن بستری است تا جویندگان، صاحبان و مشاوران املاک اطمینان داشته باشند که در صورت مراجعه به آن، به طیف وسیع و جامعی از املاک و یا جویندگان املاک، منطبق با نیازهای خود، دست خواهند یافت.

املاک بهراد دارای تائیدیه رسمی و پروانه کسب به شماره ۵۲۸ از اتحادیه مشاورین املاک شهرستان بندرانزلی و با بیش از یک دهه تجربه در زمینه خرید، فروش، رهن و اجاره املاک (ویلا، آپارتمان، زمین و… با کاربری های تجاری، اداری و مسکونی) امید دارد تا قدمی نو در راه تسهیل فرآیند اطلاع رسانی به جویندگان، صاحبان و مشاوران املاک در سطح شهرستان بندرانزلی، استان گیلان و سراسر کشور عزیزمان ایران باشد و گوشه ای از مشکلات این حوزه را برطرف نماید.